Kullanım Şartları

 

Lütfen Bu Kullanım Şartlarını Dikkatle Okuyun

Bu Kullanım Şartları’nda, Turkmed Sağlık A.Ş. web sitesini ziyaret eden kişilere yönelik kurallar açıklanmaktadır. Bu web sitesi Turkmed Sağlık A.Ş.’ye aittir ve Turkmed Sağlık A.Ş. tarafından yönetilir. Biz veya bizim sözcüklerini kullandığımızda Turkmed Sağlık A.Ş.’yi ifade ederiz.

Bu Kullanım Şartları en son 1 Ocak 2018 tarihinde güncellenmiştir. İstediğimiz zaman bu Kullanım Şartları’nı değiştirebiliriz. Web sitesini her ziyaret ettiğinizde lütfen Kullanım Şartları’nı inceleyin. Bu web sitesini kullanarak, Kullanım Şartları’nın en son sürümünü kabul etmiş oluyorsunuz.

Bu Web Sitesindeki Bilgiler Hakkında

Bu web sitesi Turkmed Sağlık A.Ş. tarafından finanse edilir ve yönetilir. Bu web sitesindeki bilgiler yalnızca size yönelik genel bilgileri içerir. Bu web sitesinde okuduğunuz bilgiler sağlık uzmanınızla olan ilişkinizin yerine geçemez. Turkmed Sağlık A.Ş. doktorluk yapmaz veya tıbbi hizmet ya da tavsiye sunmaz ve bu web sitesindeki bilgiler tıbbi tavsiye olarak kabul edilmemelidir. Tanı ve tedavi için daima sağlık uzmanınızla görüşmelisiniz.

Sağlıkla ilgili bilgiler hızla değişir. Bu nedenle, bilgileri sağlık uzmanınıza doğrulatmak daima en iyisidir.

Bu web sitesi, Türkiye’de izin verilen ürünler ve tedavilerle ilgili bilgileri içerir ve Türkiye’de ikamet eden kişilere yöneliktir. Türkiye dışında yaşıyorsanız, bu web sitesinde ülkenizde olmayan veya izin verilmeyen ürünler veya tedavilerle ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Telif Haklarımız Ve Ticari Markamız

Bu web sitesindeki materyaller bize aittir veya lisansı bize verilmiştir. Materyaller ABD ve diğer telif hakkı yasalarıyla korunmaktadır. Bu materyallerin kopyalanmasıyla ilgili bazı önemli kurallar vardır. Bu web sitesindeki materyalleri, yalnızca ticari olmayan kişisel kullanımınız için olmak kaydıyla e-posta ile gönderebilir, indirebilir veya yazdırabilirsiniz. Bu web sitesindeki materyalleri e-posta ile gönderdiğinizde, indirdiğinizde veya yazdırdığınızda, sayfanın altındaki telif hakkı bildirimi dahil, materyallerde olan tüm telif hakkı ve diğer bildirimleri de eklemeniz gerekir.

Ayrıca bu web sitesindeki ürünlerimiz ve hizmetlerimiz için kullandığımız adlar da bize ya da üreticilerine aittir ve bu adlar ABD ve yabancı ticari marka yasaları tarafından korunmaktadır. Web sitemizde bir adın sonundaki ® işareti, ticari markanın ABD’de tescilli olduğunu belirtir. Web sitemizdeki bir adın sonundaki ™ işareti ise, bu adın tescilli olmayan bir ticari marka olduğunu belirtir. Tüm ticari markaların mülkiyeti ilgili sahiplerine aittir.

Bu web sitesinin belirli bölümlerinde sunulan materyallerin kullanımı için özel kurallar olabilir. Bu özel kurallar materyallerin yanında ilan edilecektir.

Bu web sitesindeki materyalleri veya ticari markaları bu Kullanım Şartları’nda açıkça izin verilmeyen bir şekilde kullanırsanız, bizimle yaptığınız anlaşmayı ihlal etmekle birlikte, telif hakkı, ticari marka yasalarını ve diğer yasaları da ihlal ediyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda, otomatik olarak bu web sitesini kullanma izninizi iptal ederiz. Materyallerin mülkiyet hakkı bize veya bu web sitesinde bulunan materyallerin yazarlarına aittir. Açıkça verilmeyen tüm haklar sahiplerince saklıdır.

Bu web sitesine bağlantı için size münhasır olmayan, sınırlı ve iptal edilebilir bir lisans verilmektedir. Turkmed Sağlık A.Ş. genel anlamda bu lisansı veya belirli bağlantıları kullanma hakkınızı istediği zaman iptal etme hakkını saklı tutar. Turkmed Sağlık A.Ş. bu lisansı iptal ederse, bu web sitesine olan bağlantılarınızın herhangi birini ve tümünü derhal kaldırmayı ve etkisizleştirmeyi kabul ediyorsunuz.

Bu web sitesine bağlantıyı, reklamla ilişkili veya herhangi bir organizasyonun, ürünün veya hizmetin destekleyicisi gibi gözükeceği şekilde yapmamayı kabul ediyorsunuz. Bağlantının, makul bir kişinin müstehcen, iftira nitelikli, taciz eden, son derece nahoş veya kötü niyetli olarak düşünebileceği bir web sitesinde görünmeyeceğini kabul ediyorsunuz. Hiçbir koşulda, bu web sitesini veya içeriğinin herhangi bir kısmını “çerçeve olarak alamaz” veya bu web sitesinin bölümlerini bir sunucuya kopyalayamazsınız. Önceden yazılı iznimiz olmadan Turkmed Sağlık A.Ş. logosu veya ticari markasını herhangi bir şekilde görüntülememeyi veya kullanmamayı kabul ediyorsunuz.

Bu web sitesi Turkmed Sağlık A.Ş. tarafından yönetilmeyen web sitelerine bağlantıları içerebilir. Bu bağlantıları size kolaylık olması açısından sağlıyoruz ancak diğer web sitelerinin hiçbirindeki materyali gözden geçirmiyor, kontrol etmiyor veya izlemiyoruz. Bu web sitelerinin yaptıkları işlerden veya onlarla olan iş ilişkilerinizden sorumlu değiliz. Diğer web sitelerini kullanımınız, bu web sitelerinin gizlilik ilkeleri dahil, bu web sitelerinin kullanım şartlarına tabidir.

Bu web sitesini ziyaret eden kişilerden geribildirim, yorumlar ve görüşler almaktan memnun olmakla birlikte, bu web sitesi aracılığıyla ilettiğiniz her türlü bilginin kişisel, gizli ve özel (kişisel bilgiler dışında, bu koşul Gizlilik İlkemizde tanımlanmaktadır) olarak kabul edilmeyeceğini anlamanızı istiyoruz. Her türlü  görüş, bilgi, kavram, teknik bilgi veya teknik ya da materyali bu web sitesi aracılığıyla bize iletmeniz durumunda, Turkmed Sağlık A.Ş.’ye bunları herhangi bir ortamda kısıtlamasız, telifsiz ve iptal edilemez şekilde kullanım, çoğaltım,  görüntüleme, gerçekleştirme, değiştirme, iletme ve dağıtma lisansı vermiş olduğunuzu ve Turkmed Sağlık A.Ş.’nin bunları herhangi bir amaç doğrultusunda kullanmakta özgür olduğunu kabul ediyorsunuz.

İletişim

Bu Kullanım Şartları ve Gizlilik İlkesi’ndeki kurallara ek olarak, örneğin bu web sitesindeki bir bağlantıyı izleyerek, bu web sitesinde belirli alanlardaki belirli hizmetler veya materyallere eriştiğinizde uygulanabilecek ek koşullara tabi tutulabilirsiniz. Bu web sitesi aracılığıyla topladığımız bilgileri nasıl koruduğumuzu ve kullandığımızı öğrenmek için lütfen Gizlilik İlkemizi okuyun.

Bu Kullanım Şartları’nı veya Gizlilik İlkesi’ni başkalarının zarar görmesine yol açacak şekilde ihlal ederseniz, bu zarardan doğacak herhangi bir sorumluluk karşısında Turkmed Sağlık A.Ş.’yi sorumlu tutmamayı kabul ediyorsunuz.

Bu web sitesini kullanarak, Turkmed Sağlık A.Ş. ile veya bu web sitesini kullanımınızla ilgili herhangi bir şekilde ihtilaf yaşamanız durumunda tek yetkili mahkemenin İstanbul / Türkiye mahkemeleri olduğunu kabul ediyorsunuz. Ayrıca, Turkmed Sağlık A.Ş. veya bağlı kuruluşları, çalışanları, direktörleri, acenteleri veya tedarikçilerinin dahil olduğu herhangi bir anlaşmazlıkla bağlantılı olarak bu mahkemelerde kişisel yetkinin uygulanmasını kabul ediyor ve onaylıyorsunuz. Bu Kullanım Şartları, yasa ilkelerinin çatışması dikkate alınmadan Türkiye iç maddi hukukuna tabidir.

Sorular, Yorumlar Ve Bildirimler

Turkmed Sağlık A.Ş. elektronik postayla, bu web sitesinde genel bir bildirimle veya Turkmed Sağlık A.Ş.’de kayıtlı adresinize posta yoluyla teslim edilen yazılı tebliğle size bildirimde bulunabilir. Siz de Turkmed Sağlık A.Ş.’ye, bu web sitesindeki İletişim Kur özelliğini kullanarak bildirimde bulunabilirsiniz.